Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Суддю Печерського суду, який розблокував рахунки Арбузова, хочуть звільнити

02 Dec 2014 10:41 AM | Anonymous
У Верховній Раді зареєстрований проект постанови щодо притягнення до відповідальності судді, який ухвалив рішення про розблокування рахунків Сергія Арбузова. Його внесла народний депутат України Ірина Фриз.

На сайті Верховної Ради документ під назвою: «Проект Постанови про ініціювання перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України питання про здійснення дисциплінарного провадження щодо слідчого судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича та подальшого звільнення його з посади у зв'язку з порушенням ним присяги» позначено за номером 1157.

21 листопада цього року слідчим суддею Печерського районного суду Києва під час розгляду клопотання захисників Арбузова було прийняте рішення про скасування арештів рахунків Арбузова, яке не підлягає оскарженню.

Згодом суд повторно наклав арешт на рахунки екс-першого віце-прем'єра Арбузова та його дружини Ірини. 

У Києві вбили активіста Антикорупційного комітету Майдану Олександра Костренка, який оприлюднив факт розблокування рахунків Арбузова.

"На момент своєї смерті Сашко займався боротьбою з корупцією в органах державної влади, разом зі мною входив до складу Консультативної ради при Генеральній прокуратурі, боровся з фактами незаконного виселення людей та був незамінним консультантом в юридичних та процесуальних питаннях", - пише Черниш.

Powered by Wild Apricot Membership Software