Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Москва відмовилася від консультацій в рамках Будапештського меморандуму

02 Sep 2014 10:51 AM | Anonymous
Росія відмовилася від участі в консультаціях в рамках Будапештського меморандуму, підписаного в 1994 році, заявили в Міністерстві закордонних справ України.

"На виконання доручення президента України МЗС України звернулося до країн, які підписали Будапештський меморандум, щодо проведення консультацій у зв'язку з інтервенцією регулярних Збройних сил РФ на територію України", - повідомив спікер МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, у відповідь МЗС РФ 30 серпня направив українській стороні ноту, в якій повідомив, що "Росія не бачить підстав для проведення консультацій в рамках цього меморандуму".

"Ми розцінюємо відмову РФ від консультацій в рамках Будапештського меморандуму насамперед як черговий приклад ігнорування Росією своїх зобов'язань, а також як ще одне підтвердження свідомо обраного керівництвом країни курсу на ігнорування сучасної системи міжнародного права", - сказав він.


Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Павло Клімкін 1 вересня заявив, що Україна звернулася до країн-підписантів Будапештського меморандуму (США, Великобританії та Росії) з проханням про проведення консультацій


http://dt.ua/
Powered by Wild Apricot Membership Software