Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Гелетей каже, що Росія погрожує Україні ядерною зброєю

01 Sep 2014 10:17 AM | Anonymous

Міністр оборони назвав вторгнення РФ "нашою Великою Вітчизняною Війною".

В наш дім прийшла велика війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової – Гелетей Кремль ухвалив рішення про повномасштабне вторгнення на Донбас, бо поступався у нав'язаній Україні гібридній війни. Про це на власній сторінці в соцмережі Facebook написав міністр оборони Валерій Гелетей. "Росія програла гібридну війну Україні. Наші Збройні Сили впевнено тіснили банди російських найманців, знищували диверсантів та спецпризначенців. Саме тому Кремль змушений був перейти до повномасштабного вторгнення своїх регулярних військ на територію Донбасу", - вважає керівник Міноборони.

На думку Гелетея, військове вторгнення РФ може набирати обертів у майбутньому. "Сьогодні ми вже маємо справу з дивізіями та полками. Завтра це можуть бути корпуси", - зазначив посадовець. "Операція по звільненню Сходу України від терористів завершена. Ми маємо терміново вибудовувати оборону від Росії, яка намагається не лише закріпитись на територіях, раніше окупованих терористами, але й здійснювати наступ на інші території України", - пояснив він.

Гелетей застеріг, що на війну проти України окупант готовий кинути всі наявні в нього сили. "В наш дім прийшла велика війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової. На жаль, в такій війні втрати вже будуть обчислюватись не сотнями, а тисячами, навіть десятками тисяч. По неофіційним каналам російська сторона вже кілька разів погрожувала, що у випадку продовження спротиву, вони готові застосувати проти нас тактичну ядерну зброю", - повідомив він.
 

http://tsn.ua/politika/geletey-kazhe-scho-rosiya-pogrozhuye-ukrayini-yadernoyu-zbroyeyu-366066.html

Powered by Wild Apricot Membership Software