Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Російські війська вторглися на територію України і йдуть на Маріуполь - прикордонники Новоазовськ

25 Aug 2014 3:36 AM | Anonymous

Вранці 25 серпня колона російських військ увійшла на територію України, почала обстрілювати Новоазовськ і рушила на Маріуполь. Про це ТСН повідомив Дмитро, службовець військової частини 9937 Донецького прикордонного загону.

 "Ми спостерігали, як російський десант зайшов з боку кордону через поля. В колоні були танки, БТР і "Камази". Вони розташувалися на полі між селами Щербак і Маркіне, трохи вище пункту пропуску "Новоазовськ". Їх дозор і кілька танків висунулися в район селища Рози Люксембург", - розповів прикордонник.

 Російські війська увійшли вглиб території України на 4-5 км, а дозор пройшов трохи далі - на 10 км. Українські прикордонники відступили, відстань між ними і військами агресора - 3-4 км. Наші військові нарахували не менше 10 танків, на БТРах - прапори десанту. 

"Ми - піхота, а проти нас танки, БТР і артилерія. Оборону тримати при наступі ми ще зможемо, якщо буде наступати піхота, посилена БТРами, але не при наступі танків", - каже Дмитро. За словами прикордонника, росіяни почали обстрілювати їхні колишні позиції під Новоазовськом, колона рушила по прямій дорозі на Маріуполь. У той же час, в прес-службі Донецького прикордонного загону ТСН сказали, що не володіють інформацією про вторгнення російських військ. На  Луганщині прикордонники дали бій бойовикам, які намагалися прорватися з боку РФ.

http://tsn.ua/

Powered by Wild Apricot Membership Software