Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Німеччина продасть Росії компанію, яка реверсно постачає газ в Україну

24 Aug 2014 2:36 PM | Anonymous

Міністерство економіки Німеччини дасть дозвіл російському капіталу придбати велику нафтогазову компанію RWE, яка через Словаччину повинна здійснювати реверсні постачання російського газу. Про це повідомляє Reuters з посиланням на інформовані джерела, близькі до операції.

Продати свої активи німецька компанія має намір інвесторам групи мільярдера Михайла Фрідмана, навіть незважаючи на секторальні економічні санкції і напружені політичні відносини через ситуацію в Україні.

Нагадаємо, у березні цього року була схвалена угода про продаж нафтогазової дочки компанії RWE - DEA інвесткомпанії з російським інвестиційним капіталом Letter One за 5,1 мільярдів євро. Однак у червні цього року Мінекономіки Німеччини зайнявся переглядом угоди у зв'язку з погіршенням ситуації в Україні.

Таким чином, за повідомленням Reuters, уряд Німеччини все одно схвалить купівлю компанії російською стороною.

Разом з тим, наразі представники німецького відомства, RWE та консорціуму Letter One відмовилися від коментарів.

Також Reuters відзначають, що у результаті операції з RWE консорціум, очолюваний Фрідманом, другим у списку найбагатших людей Росії, отримає близько 190 ліцензій або часток у концесії у нафтогазовій сфері в Європі, Північній Африці і на Близькому Сході.

Нагадаємо, у квітні повідомляли, що німецька RWE відновлює реверсні постачання газу в Україну через Польщу. При цьому в серпні концерн RWE подав заявку на постачання в Україну через Словаччину додаткових 8,8 млн куб. м/добу газу, що дає можливість Україні в 2014 р. отримати від RWE близько 2 млрд куб. м.

http://dt.ua/

Powered by Wild Apricot Membership Software