Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

"Гуманітарний конвой" РФ пограбував стратегічні заводи України - прес-центр АТО

23 Aug 2014 10:00 AM | Anonymous

Повідомляється, що "гумконвой" пограбував завод Мотор Січ.

Не виключено, що "гумконвой" повіз в Росію награбоване.
В місті Ровеньки, що на Луганщині, було встановлено скупчення на автобазі близько 40 броньованих машин: 3 ЗРК типу "Стріла-10" та до 500 найманців незаконних збройних формувань.
Як повідомляє прес-центр АТО, не виключається, що зазначений особовий склад прибув як "гуманітарний конвой" і "грабує стратегічні заводи України".

"У результаті високоточного удару Збройних Сил України по виявленому об'єкту в місті Ровеньки, розвідкою підтверджено повне знищення бази терористів. Мирні мешканці не постраждали", - йдеться в повідомленні прес-центра.

Також силами АТО в районі Тореза з 16 серпня були виявлені вантажівки білого кольору, що підтверджено даними космічної розвідки.

"Дані транспортні засоби, під виглядом "гуманітарної місії" вивозять з одного з філіалів заводу Мотор Січ обладнання, що виготовляється тільки в Україні. Такі ж крадіжки відбуваються в інших містах, що нині підконтрольні ДНР", - йдеться в повідомленні.

Водночас, в місті Свердловськ вже з'явилися точки з продажу тієї ж "гуманітарки". "Скажімо, пачка солі коштує не менше 10 гривень. А в Леніно вантажівки з тієї ж колони зупиняються біля моргів де знаходяться тіла офіцери російської армії", - наголосили в прес-центрі АТО.

Раніше в РНБО також повідомили, що у КамАЗи "гумконвою" РФ вантажать обладнання військових заводів. Частина вантажівок використовується для вивезення обладнання українських військових підприємств.


http://tsn.ua/

Powered by Wild Apricot Membership Software