Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Уряд створив комісію з повернення державі майна та коштів корупціонерів

08 Aug 2014 4:21 AM | Anonymous

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень.

Заступники міністра внутрішніх справ і генерального прокурора стали співголовами міжвідомчої комісії з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень.

Згідно з постановою уряду №322 від 17 липня про створення такої комісії як тимчасового погоджувального органу Кабінету міністрів, до її складу також включені заступники міністра юстиції, глав ГФС, Держфінмоніторингу і Служби безпеки, а також представники Адміністрації Президента.

"Основними завданнями комісії є: 1) підготовка пропозицій та рекомендацій з виявлення, арешту та стягненню на користь держави коштів та іншого майна, що у Україні, іноземних державах і отриманого в результаті корупційних правопорушень, у тому числі з використанням особливо відповідального становища в Україні посадовими особами, щодо яких введені міжнародно-правові санкції; 2) координація дій органів виконавчої влади з питань повернення у власність держави майна, отриманого третіми особами", undefined йдеться у тексті документу.

Посадовий склад міжвідомчої комісії затверджує Кабінет міністрів, а організаційно-технічне забезпечення її діяльності здійснює Мін'юст.


http://24tv.ua/

Powered by Wild Apricot Membership Software