Log in
Welcome to the 

Ukrainian American Bar Association

Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила антиросійську резолюцію

02 Jul 2014 3:10 AM | Anonymous
У вівторок Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила резолюцію авторства американського парламентаря Бенджаміна Кардіна під назвою "Очевидне, грубе і невиправлене порушення гельсінкських принципів Російською  Федерацією".

Як передає "Интерфакс", резолюція була прийнята під час 23-ї сесії асамблеї, яка проходить у Баку.

Як зазначається у прийнятому документі, ОБСЄ засуджує грубе і невиправлене порушення Росією гельсінських принципів щодо України. Особливо Парламентська асамблея засуджує "кричуще порушення суверенітету і територіальної цілісності України", а також вважає, що Росія застосовує військову агресію і різні форми примусу, щоб утиснути український суверенітет на догоду власним інтересам.

У резолюції міститься заклик до держав-членів ОБСЄ "відмовлятися від визнання насильницької анексії Криму Російською Федерацією".

ОБСЄ також висловлює жаль з приводу збройного втручання, яке здійснюють контрольовані Росією сили.

В прийнятому документі заявлено про "тверду підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України, як це визначено Конституцією країни і в її міжнародно-визнаних кордонах".

Між тим, російська делегація наполягала на виключенні проекту даної резолюції з порядку денного сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ.


http://www.5.ua/svit/item/387825-parlamentska-asambleia-obsye-ukhvalyla-antyrosiisku-rezoliutsiiuPowered by Wild Apricot Membership Software